Objednávky

 » Hospodárenie súdu » Objednávky

Dátum vystavenia Predmet plnenia Cena s DPH Dodávateľ
26.05.2015 Objednávka inzercie na predaj osobného automobilu BMW 520iA 102,65 € Petit press, a.s.
22.06.2016 Oprava výťahu v budove NS SR na Námestí SNP 28 - výmena kontrolnej mikroprocesorovej dosky a jej nastavenie s výťahom 1 317,00 € Allevat,s.r.o.,
15.04.2015 Vlajky EU a SR na budovu NS SR na Nám. SNP 49,70 € LIBEA, s.r.o.
27.07.2016 Vzorový materiál na vypracovanie internej smernice o verejnom obstarávaní 60,00 € Polónyi
14.12.2016 tlač novoročeniek 324,24 € RNDr. V. Autrata - VBA
13.12.2016 oprava kopírovacieho zariadenia Bizhub 423 309,60 € Roman Šauša - KTECH
25.07.2017 oprava kopírovacích zariadení XEROX workcenter 5865 a Konica Minolta Bizhub 654 2 000,00 € Šauša Roman-KTECH
24.07.2017 Kávovar De´Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B v počte ks 2 660,00 € DATART International, a.s.
24.07.2017 písací stôl CUBE 39-002-68 v počte 3ks a Kontajner SOFT PLUS 43 v počte ks 2 770,00 € Sconto nábytok, s.r.o.
24.07.2017 stôl pravý dub canyon RP-SRD-1600, 2ks 420,00 € Drevona.sk, s.r.o.
19.07.2017 aktualizácia redakčného systému stránky www.nsud.sk a aktualizácia grafickej šalóny 2 500,00 € Aglo Solutions, s.r.o
19.07.2017 počítačový zdroj Corsair HX850i 230,00 € Martin Gall-MG COMP
19.07.2017 na základe vyhodnotenia cenových ponúk verejného obstarávania zo dňa 4.7.2017 realizáciu predmetu zákazky "Projekt chladenia kancelárií administratívnej budovy K NS SR na námestí SNP 28" 11 484,00 € CLIMA STUDIO a.s.
19.07.2017 na základe vyhodnotenia cenových ponúk verejného obstarávania zo dňa 4.7.2017 realizáciu predmetu zákazky "Projekt chladenia kancelárií administratívnej budovy K NS SR na Župnom námestí 13" 8 316,00 € CLIMA STUDIO a.s.
13.07.2017 archívne dosky 550,00 € ÚVTOS a ÚVV -Tlačiareň Zboru väzenskej a justičnej stráže
12.07.2017 optický prevodník ST-LAN 100Mb Multimode a Optický patchcord 3m ST-ST Multimode 50/125 130,00 € Martin Gall-MG COMP
12.07.2017 SSL certifikát na 3 roky pre webmail server NSSR1 100,00 € JKC s.r.o.
12.07.2017 vybudovanie optického prepojenia z 1PP do 1NP 1 750,00 € SITEL, s.r.o.
12.07.2017 kanc. papier XEROX A4 Premier 570,00 € INTERVIA, s.r.o.
12.07.2017 materiálové zásoby kanc.potrieb 1 453,55 € ŠEVT, a.s.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>